Які вакансії пропонують

Їхати на заробітки не потрібно: як педагогам заробити 60 тис. на місяць в Україні

Українцям розповіли, де можна заробити до 60 тисяч гривень на місяць
Як стало відомо, що для того, щоб заробляти по 60 тисяч гривень на місяць зовсім не обов’язково їхати закордон, оскільки такі зарплати можна отримувати й в Україні, для цього потрібно лише знати вимоги та мати відповідну освіту. Мова зараз йде про педагогічну освіту, оскільки українці, що мають її можуть влаштуватися на добре оплачувану роботу у своєму місті. Йдеться про це в дослідженні, яке провів інформаційний портал “Новинар”.

Отже, українцям з педагогічною освітою, для того, щоб знайти роботу з престижною заробітною платою, зовсім не потрібно їхати на заробітки, оскільки солідні суми можна отримувати й в тих містах, в яких вони проживають, ну або ж в столиці.

Наприклад, якщо у вас є педагогічна освіта, то ви можете влаштуватися на таку вакансію:

Вакансія няні: графік роботи 1 через 1 або ж 3 через 3 доби, а також можна працювати як зазвичай 5 днів на тиждень. Потрібна людина з педагогічною освітою в Київ. Якщо ж людина іногородня, то житлом і харчуванням її забезпечать.

Заробітна плата няні з педагогічною освітою на місяць становить від 35 тисяч гривень за 15 робочих днів, а якщо людина працюватиме 5 днів на тиждень, то зарплата збільшиться до 60 тисяч гривень.

Що стосується обов’язків, то сюди входить догляд за дитиною, обов’язкове виконання рекомендацій педіатра, грудний патронаж, організація режиму дня, обов’язкові прогулянки.

Стосовно вимог, то тут необхідний досвід роботи з дітьми, наявність вищої педагогічної освіти, грамотна мова.

Тому, для того, щоб заробляти чималі гроші, зовсім не потрібно їхати працювати закордон, адже в Україні теж повно вакансій, куди можна влаштуватися і досить добре заробляти, потрібно лише уважно переглядати списки та мати вищу освіту.

Джерело