У соціальній мережі розмістили дивовижний кадр на чолі зі знаменитою «королевою» поп-музики. На фотографіях можна побачити Мадонну власною персоною зі своєю сім'єю.

Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці "peopletalk" в Instagram.

"Мадонна разом зі своїми дітьми відсвяткувала День подяки співачку просто не впізнати! # мадонна", - підписала знімок з родиною легендарної поп-зірки.

Дана публікація викликала дуже багато припущень і навіть критики. Варто відзначити, що знайшлися люди, які не впізнали Мадонну, так як вона виглядає зовсім інакше, і її обличчя зовсім змінилося. Публіка не забула про себе нагадати і почала писати коментарі.

"Так зафотошопила, що молодше дочки стала", "як з фільму жахів...мама і тато Джастіфай....", "Мій аккаунт мало не заблокували через неї. Закинув фото в сторі з її шаленою публікації, а Instagram видалив як заборонений сексуальний контент", "Ой прям повторює за Джолі, теж скрізь малюється з купою дітей і усиновлених теж в кожну дірку виставляє. Мода на губешки, тепер на дітей", "як би там не було, а вона просто еталон жінки..Сильна, красива і виглядає просто супер...в такому віці...молодчинка вона", "де вона їх понабирала??????", "Та це не вона", - залишають коментарі фоловери відомої групи про зірок.

Як раніше повідомляв портал "Znaj",  новий кліп Мадонни не пустили на телебачення через відверті сцени.

Джерело