Блогерка і співачка Анна Трінчер, а також авторка хіта" Охорона, скасування "Jerry Heil вирішили заспівати в дуеті, взявши за основу пісню Ірини Білик"мені не шкода".

Анна Трінчер і Jerry Heil зазіхнули на хіт Ірини Білик: стала відома реакція співачки

Анна Трінчер і Jerry Heil зазіхнули на хіт Ірини Білик: стала відома реакція співачки

"Ірина Білик благословила Jerry Heil і Анну Трінчер на Дует.

Вчора проходили зйомки новорічної колаборації Jerry Heil і Анни Трінчер і сталося це завдяки Ірині Білик! Справа в тому, що автор пісні, Jerry Heil, взяла за основу семпл з хіта Ірини Білик «мені не шкода». Є дві причини для радості з цього приводу. По-перше, українські музиканти нарешті вплітають у свою творчість семпли, тим самим показуючи, що у нас багатий музичний каталог хітів. До слова, зарубіжні бенгери досить часто будуються на семплах, їх може бути навіть кілька різних в одній пісні. По-друге, надзвичайно приємно, що співачки Нової Хвилі можуть сміливо назвати досвідчену колегу по сцені «Діва» і з задоволенням зізнатися, що росли на її піснях. Це чомусь серед наших молодих артистів не надто модно.

Однак спілкувалися ми на зйомках атмосферного відео не тільки про святкове, дивіться в інтерв'ю", - було написано під фото. 

Фанати подивилися ролик майже тисячу разів і написали коментарі:

"Клас", "Супер", " Ура.

Джерело