Найбагатший у світі репер Каньє Вест потрапив у центр уваги після того, як його помітили на одному з матчів. На фотографії можна побачити знаменитість власною персоною в дуже поганому настрої.

Відповідний пост розмістили у фан-акаунті "poepletalk" в Instagram.

Якщо звернути увагу на сумного виконавця, то можна здогадатися, що він перебувати в дуже не приємній ситуації. Каньє Веста побачили вперше після того, як він публічно вибачився перед своєю колишньою дружиною Кім Кардашьян.

"Каньє Уест вперше з'явився на публіці після публічних вибачень перед Кім виглядає сумним #каньєуест #КімКардашьян", - підписаний знімок легендарного репера.

Багатотисячна публіка, яка побачила дуже сумного репера, не пройшла повз і почала його тролити.

"За дві години на матчі, будь-якого можна зловити з такою особою", "а що сталося?", "Коли обкакався", "людина-мем", "новий мем", "він кричить" спаааааазм"", "Подумала спочатку бомж", "як ніби бомж сидить)", "щось зовсім постарів що з ним так і не скажеш що самий багаті репер більше на бездомного схожий", "а за що вибачився, що накоїв хто знає ?", "У нього є гроші , але мабуть йому дуже погано зараз ... всі сміються з нього, а мені сумно від цієї фотографії... у кожного по своєму життя не цукор)", - залишили відгуки користувачі соцмережі.

Як раніше повідомляв портал "Znaj",  Кім Кардашьян показала свого нового чоловіка.

Джерело