Міністр внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський попередив про високу ймовірність гібридних атак проти України на тлі міграційної кризи на польсько-білоруському кордоні. Він запевнив, що Варшава підтримує Київ та є його союзником.

У Польщі попередили про високу ймовірність гібридних атак проти України

Про це йшлося під час телефонної розмови між головою МВС України Денисом Монастирським та його польським колегою. Подробиці переговорів наводить сайт українського правоохоронного відомства.

Так, Камінський заявив, що на кордоні Польщі та Білорусі спостерігається тимчасова деескалація. Водночас він стверджує, що мігранти, які намагаються прорватися через кордон, змінили тактику.

Міністр додав, що є дуже висока можливість гібридних атак і проти України.

“Він запевнив у готовності Польщі рішуче стояти на боці підтримки суверенітету й територіальної цілісності нашої країни”, – наводить його слова сайт МВС.

Зі свого боку Монастирський розповів про спецоперацію на кордоні “Полісся”, яка має запобігти спробам незаконного перетину українсько-білоруського кордону.

Також глава МВС додав, що українська сторона усвідомлює всі ризики, зокрема можливі спроби посварити Україну з Польщею. Він висловив солідарність із Варшавою.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 листопада польські прикордонники зафіксували нові спроби мігрантів прорватися до їхньої країни з боку Білорусі.

Джерело