За її словами, зараз головна проблема полягає в тому, чи люди усвідомлять, що оця вся біда в країні це наслідок їхнього вибору

Виборці точно знали, що Володимир Зеоленський реготав із Голодомору, насміхався над майданівцями і обзивав українську армію, але їм хотілося театральної вистави. Тепер важливо, щоб вони визнали, що ця ситуація в країні є наслідком їхнього вибору і тільки тоді люди зможуть змінити свій вибір.Про це у програмі "5 копійок" на "5 каналі" сказала депутатка "Європейської солідарності" Софія Федина. 

"Вони б'ють бумерангом виборців, які проголосували за це нещастя. Виборці точно знали, що він реготав з Голодомору, насміхався над майданівцями, виборці точно знали, що він обзивав нашу армію стадом овець, вони точно знали, що він гастролював на московській федерації перед різними терористами, зокрема, коли катували наших людей у слов'янському СБУ", – переконана Софія Федина.

Виборці знали, що він реготав із Голодомору і майданівців, але їм хотілося театральної вистави – Федина (Відео)

Депутатка наголосила, що виборці це знали, але їм дуже хотілося театральної вистави.

"Зараз те, що має Україна, це не питання Зеленського - він в якийсь момент втече чи ще щось, а нам треба буде якось розгрібатися і вилазити з того болота, в яке нас запхав не Зеленський, а ті, хто його вибрав. Їх не обманули, це був свідомий вибір, люди хотіли бути обдуреними", – зауважує Федина.

За її словами, зараз головна проблема полягає в тому, чи люди усвідомлять, що оця вся біда в країні це наслідок їхнього вибору, тому що тільки усвідомивши це можна цей вибір міняти.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань порушило щодо журналіста Юрія Бутусова кримінальну справу через публікацію тим відеозапису пострілу з гармати на сторінці у Facebook. Сам Бутусов уже заявив, що відкриття щодо нього провадження доводить "координацію дій Офісу президента, силовиків та російського впливу". Також запевняє, що постріл був зроблений під час тренувань і дуже давно.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело