Нардепка також розповіла про обшуки у Сергія Волошина

Народна депутатка від фракції "Європейська Солідарність" Софія Федина в етері ток-шоу "5 копійок" прокоментувала обстріл авто Шефіра. Про це повідомляє "5 канал".

"В контексті автомобіля Шефіра – для того, щоб зробити масові обшуки по всій Україні, проаналізувати в якому стані в людей зброя. Для того, щоб кошмарити депутатів від опозиції", – сказала вона.

Нардепка також розповіла про обшуки у Сергія Волошина.

"Зокрема, нагадаю, що нашого депутата обласної ради Сергія Волошина, він в Івано-Франківську, якраз серед ночі його батьків кошмарили за офіційно зареєстровану зброю того самого калібру 7.62 і в той самий момент у Львові було 46 обшуків одночасних. Кошмарять так само людей, які не мають зброї, але їх так само перевіряють, тому що, намагаються знайти, кого б зробити винним за Шефіра. Ну і для того, щоб знову ж таки відвертати увагу, від тих проблем, які є в державі", – наголосила Федина. 

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, слідство розглядає понад 10 версій замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра. Про це повідомила генеральна прокурорка Ірина Венедіктова на брифінгу в Трускавці.

Нагадаємо, 22 вересня невідомі здійснили замах на першого помічника президента України Сергія Шефіра. Його автівку розстріляли дорогою на Київщині. За даними правоохоронців, нападники випустили 18 куль. Водій Шефіра зазнав поранення, його ушпиталили. Сам Шефір – не постраждав.

В Офісі президента подію назвали "протидією активній політиці президента". Хоча відомо, що нещодавно Зеленський і Шефір сильно посварились. А останній, за його ж словами, останнім часом займався справами "Кварталу 95", а не політикою.

А Володимир Зеленський пообіцяв "сильну відповідь". Нині слідство встановило умовний портрет, зріст та вагу стрілка, та дізналося, що у нього були спільники. Пошуки досі тривають – досі не знайшли навіть зброю.

 

Джерело