Понад півсотні людей  залишаються просто неба у Новій Одесі, де у суботу через витік газу вибухнула п'ятиповерхівка. Четверо мешканців загинули. Два під'їзди експерти визнали  непридатними для проживання.

Про те, куди подітися  людям  з аварійних і зруйнованих осель  - 29 листопада йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Жителів  зруйнованого під'їзду сьогодні вперше пустили у їхні  квартири  -  забрати речі.

Вибух газу у Новій Одесі: куди подітися людям з аварійних і зруйнованих осель

30 сімей з цього будинку третій день  живуть по родичах.  Шанс повернутися додому  є лиш у мешканців третього під'їзду, який вибух не пошкодив. Решта чекають відповіді - які будуть компенсації за втрачене житло і  коли.

Керівник області запевнив - гроші для компенсації людям- є. Чекають розрахунків від експертів. Розглядаються два варіанти - це придбання житла та компенсація грошима по вартості, яку зараз прораховують.

Втім термінів компенсацій або надання нових квартир не озвучують. Тим часом у Новій Одесі оголосили збір коштів для постраждалих від вибуху. Люди несуть речі та їжу до будівлі міськради. Адже, більшість мешканців зруйнованого будинку залишились геть без майна.

Нагадаємо:

У Козятині Вінницької області рвонув газ у квартирі на дев’ятому поверсі. Від вибухової хвилі всередині оселі впали стіни. Травм зазнали 82-річна власниця квартири, де стався вибух і 14-річний підліток з іншої оселі.

Читайте також:

Вибух на Бурштинській теплоелектростанції: за життя двох людей борються лікарі

Лежав на коліях: у Херсонській області потяг розчавив хлопця

В Одесі під час уроку на школярів впала стеля

Джерело