Українці вийшли на перше проміжне місце в групі.

Збірна України з баскетболу провела свій перший домашній матч у рамках відбору на чемпіонат світу-2023.

Після виїзної поразки від Грузії українці зустрілись із Північною Македонією. Раніше між собою команди грали чотири рази - двічі в товариських матчах і ще два рази - в офіційних. При цьому в офіційних іграх, які пройшли у 2010 році на Євробаскеті, обидва протистояння виграла Північна Македонія.

Збірна України з баскетболу виграла перший матч у відборі на чемпіонат світу-2023 Читайте також: Збірна України з баскетболу драматично програла Грузії на старті відбору на чемпіонат світу-2023

На зустріч із македонцями Айнарс Багатскіс обрав 12 гравців, серед яких знову був відсутній Володимир Герун. Один із ключових центрових збірної України та гравець турецького "Бююкчекмедже" вже пропустив протистояння з Грузією через мікротравму, а тепер не потрапив у заявку і на гру проти Північної Македонії. Замість нього на паркет вийшов Дмитро Скапінцев.

Перший ігровий відрізок завершився з триочковою перевагою гостей - 14:17. Попри цей невеликий розрив, нівелювати його українці змогли лише після першої половини гри. Адже в другій 10-хвилинці підопічні Багатскіса хоч і програли мінімально - 16:17, македонці лише збільшили відрив.

Уже в третій чверті "синьо-жовті" стали більш активно пресингувати суперників і сміливіше діяти в атаці, що вилилось у зміну лідерів протистояння. Так, Україна перехопила ініціативу на себе і перед фінальним ігровим відрізком лідирувала з рахунком 49:47.

У вирішальній 10-хвилинці українці зуміли не тільки втримати перевагу, а й збільшити її. Тож матч завершився звитягою "синьо-жовтих" із рахунком 78:61, які завдяки цьому вийшли на перше проміжне місце в групі G.

До слова, найбільш результативним гравцем матчу став український центровий Артем Пустовий. За 27:31 хвилин на паркеті він набрав 18 очок, а також зробив 5 підбирань і 1 асист.

Відбір на ЧС-2023. Перший раунд. Група G

Україна - Північна Македонія - 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14)

Турнірна таблиця. Група G Україна - 2 матчі, 3 очки, різниця закинутих/пропущених м'ячів - +12 Іспанія - 1, 2, +29 Північна Македонія - 2, 2, -46 Грузія - 1, 2, +5

Грузія та Іспанія так само проведуть свій другий матч 29-го листопада. Відповідно хтось із них двох посуне з першого місця Україну.

Що далі 24 лютого, четвер. Відбір на ЧС-2023. Іспанія - Україна 27 лютого, неділя. Відбір на ЧС-2023. Україна - Іспанія