Шторм на Чорному морі та великі хвилі зруйнували дерев'яне покриття на пляжі Ланжерон. Ремонт пошкодженої набережної обійдеться в суму до мільйона гривень. Про таке Суспільному розповів співвласник дельфінарію, які знаходиться поруч, Андрій Кісловський.

Внаслідок шторму вода потрапляла на пішохідну зону, виносячи на берег каміння та руйнуючи дерев’яне покриття набережної. Виламані дошки прибрали подалі від моря, однак через високі хвилі вони продовжували намокати. Не дивлячись на погоду, набережною продовжували гуляти люди.

Одна з них – Владислава. Дівчина розповідає, що часто приходить сюди погуляти з собакою. Ще два дні тому набережна була ціла.

В Одесі шторм пошкодив набережну біля дельфінарію на пляжі Ланжерон

"Погано, що вона пошкоджена, тому що влітку тут чудово, а зараз, звісно, стан її жахливий. Сподіваюся, до літнього сезону все відремонтують", – зазначила вона.

Туристка із Харкова Яна Лавриненко прийшла на набережну аби зробити фото. Каже – подібного шторму ще не бачила.

"Мене це навіть не дивує, вода – це стихія, дуже сильна, і цього треба було очікувати. Але недоречно, що тут зробили набережну, хоча й біля моря, але можна було посунути її якось", – додала вона.

Ремонтуватимуть набережну навесні, перед початком курортного сезону. Роботи проведуть коштом дельфінарію, який розташований поруч. Про таке Суспільному розповів співвласник закладу Андрій Кісловський.

"Із-за шквалів, штормів і вітру, ми передбачаємо дуже великі пошкодження, але ж ми запланували ремонт, і поточний ремонт, і ремонт у зв'язку з усіма цими негараздами. Сума буде від 800 тисяч до мільйона гривень", – запевнив чоловік.

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області

Джерело