У селі Забір'я Київської області мати учня поскаржилася на булінг у місцевій школі. За її словами, хлопець з дев'ятого класу зайшов до семикласників, схопив одного з учнів, зірвав із нього одяг та не давав одягнутися.

«Він його роздягнув, навіть зняв нижню білизну, тримав. Все відбувалося кілька хвилин. А ще інший хлопець з того ж класу тримав дівчинку за голову, щоб вона на усе це дивилася. Бідний хлопчик аж плакав. Про цю ситуацію не хочуть говорити у школі, а учень дев'ятого класу залишається абсолютно безкарним. Сьогодні це, а завтра, не дай Боже, зґвалтує когось», – розповіла ТСН жінка.

За її словами, інцидент стався 25 листопада на очах у всіх однокласників. Проте, батьки постраждалої дитини не захотіли писати заяву. «Я не хочу псувати життя дитині. Він попросив вибачення. Не хочу... Що в селі скажуть?» – цитує жінка маму постраждалого хлопчика.

У школі під Києвом скандал: старшокласник силоміць роздягнув учня догола

Вона сама звернулася до поліції та в соціальну службу. Однак, за її словами, вони зреагували не одразу, а директор сприйняв це як особисту образу. Він, додала жінка, поскаржився, що має багато проблем через скандал у школі та повинен писати пояснювальні.

«Директор у неділю зібрав батьків, аби вони написали, що не мають ні до кого жодних претензій. Робота в школі провелася, але трішки не в ту сторону. Усе зам'яли. Перекрутили у гру, що вони ніби обидва роздягали один одного», – розповіла жінка.

Вона додала, що це не перший інцидент у школі. Подібні випадки траплялися у цьому та інших класах. «То пальця комусь вибив, то билися з хлопцями. Але коли вони на рівних б’ються, то таке. Але коли ти прийшов до меншого і принижуєш його – це вже зовсім інше», – сказала жінка.

Директор забірської школи Василь Король своєю чергою стверджує, що жодного булінгу у навчальному закладі немає і не було, а в такий спосіб діти просто гралися. Він каже, що вчителі провели розслідування після інциденту. Директор обурений, що мати, яка, за його словами, не має відношення до класів, де стався конфлікт, написала заяву та підняла галас.

«Жодного булінгу не було. Це просто була дитяча дурість. Ми провели розслідування. Там просто виник прикрий випадок, про який діти пошкодували. Діти дружать, це просто було в ігровій формі, жартома», – пояснив Король.

Джерело