Розгерметизація енергоблоку: на ТЕС Івано-Франківщини сталася аварія, є постраждалі

Розгерметизація енергоблоку: на ТЕС Івано-Франківщини сталася аварія, є постраждалі

На цій же ТЕС ближче до ранку сталася ще й пожежа

На Бурштинській ТЕС, що в Івано-Франківській області, сталася аварія з викидом пароводяної суміші та газів котла. Травми отримали чотири особи.

Як повідомляється на сторінці електростанції, інцидент стався о 21:20 у неділю, 28 листопада, на 7 енергоблоку.

Причиною аварії з викидом гарячої пароводяної суміші та газів з топки котла став розрив екранної труби. Внаслідок цього чотири особи, які знаходилися на цьому енергоблоці, отримали опіки.

Відомо, що на місце направили рятувальників, які по прибуттю зупинили та вивели з експлуатації сьомий енергоблок, а замість нього було введено в роботу четвертий.

“На котлі сьомого енергоблоку відбулась розгерметизація екранної труби діаметром 60 мм., внаслідок чого відбувся викид газопарової суміші та газів з топки котла та отримали опіки чотири працівники, яких госпіталізовано до лікувальних закладів“, — уточнили причину нещасного випадку у ДСНС.

Зазначається, що на роботу станції аварія не вплинула — тепло- і енергопостачання регіону здійснюється без перебоїв.

Причини та обставини інциденту з’ясовують. На Бурштинській ТЕС пообіцяли надали постраждалим працівникам всю необхідну допомогу.

Варто зазначити, що на цій же електростанції в ніч на понеділок, 29 листопада, сталася ще й пожежа. Як повідомили рятувальники, там виникла пожежа на покрівлі над котлом восьмого енергоблоку. Площа пожежі склала всього 2 кв. м, однак гасили її за допомогою 11 спецмашин та 33 осіб.

Сообщение Розгерметизація енергоблоку: на ТЕС Івано-Франківщини сталася аварія, є постраждалі появились сначала на NEWS TiME.

Джерело