Цьогоріч переможцями "Бюджету участі" в Чернівцях стали 27 ініціатив, серед яких облаштування скверів, дитячих майданчиків, проведення фестивалів. За проєкти впродовж місяця голосували чернівчани.

Проєкти переможців затвердили на засіданні виконавчого комітету міської ради.

У категорії "малі" проєкти перемогло 22 пропозиції. Бюджет їхньої реалізації складає до півмільйона гривень кожної. У категорії "великі" проєкти обрали п'ять ініціатив. Їхня реалізація коштує до півтора мільйона гривень кожна.

У Чернівцях обрали переможців

Перелік малих проєктів:

Крок вперед (створення дитячого майданчика на проспекті Незалежності, 36) Дитячий майданчик Кармелюка 110А – 110Б Сучасний культурний простір в мікрорайоні Ленківці Благоустрій скверу між вулицями Лесі Українки й Університетською Всеукраїнський фестиваль культури та творчості людей з інвалідністю «Сузір'я любові» Дитячий майданчик на Будівельників-Миру Покриття та благоустрій дитячого майданчика (Авангардна,47) Школа пригодницької освіти "Стежина пращурів", проєкт "лодія Мальва" Спортивно-молодіжний двір на Шухевича Майданчик в мікрорайоні Клокучка Сучасний район "Сонячне містечко" з підземними сміттєвими контейнерами Мілітарі-майданчик (у парку Ю. Федьковича для тренувань) Майданчик для вигулу та дресирування собак у парку «Жовтневий» Автобусні зупинки – це зручно, затишно, безпечно (заміна старих зупинок на вул. Галицького та Александрі) Фестиваль для молоді «HoliDay Fest Чернівці» Мурал «Герої не вмирають, поки живе пам'ять про них» «Сучасні огорожі з навісами для сміттєвих контейнерів» у районі проспекту Незалежності Здорові діти - здорова нація (сучасний спортивно-оздоровчий комплекс для дорослих та дітей на Гайдара) Безпечний район (система відеонагляду та освітлення у мікрорайоні "Сонячний острів") Простір добрих людей “Долонька щастя” Двосерійний мурал «Герої нашого часу» Фестиваль кави, музики та літератури

Перелік великих проєктів:

Будівництво дитячого майданчика за адресою: проспект Незалежності, 114-В «Чернівці — моя казка» - облаштування сучасних дитячих майданчиків (на території міста) Сквер Героям Минулого та Сьогодення (створити сквер на вулиці Александрі) Віденський парк (впорядкування скверу між вулицями Винниченка, Сумською, Макаренка та Віденською) StreetBall (будівництво спортивного майданчика для гри у вуличний баскетбол на вулиця Небесної Сотні)

На фінансування проєктів виділили майже 18 мільйонів гривень. Про це повідомляють на Facebook-сторінці міської ради.

Реалізовуватимуть проєкти у 2022 році.

Що відомо Програма «Бюджет участі» діє з 2016 року. Вона надає можливість кожному жителю брати участь в розподілі частини грошей місцевого бюджету через створення проєкт та голосування за них. У Чернівцях за шість років "Бюджету участі" не завершили вісім проєктів-переможців.

Джерело