Президент Володимир Зеленський вважає, що українцям варто відмовитися від споживання газу та замінити його на електроенергію. Для цього, вважає глава держави, необхідно замінити інфраструктуру та встановити тарифи на струм, які діятимуть щонайменше протягом трьох років.

Зеленський заявив, що Україні варто відмовитися від газу: усі перейдуть на електроенергію

Про це президент заявив під час пресмарафону 26 листопада, що транслюється на YouTube-каналі “Офіс президента України”. Зеленський пояснив: нарощувати видобуток газу треба, але Україна вже зараз практично повністю (на 97%) самостійно забезпечує себе електроенергією.

“У людей зараз є в голові думки, що газ дешевший за електроенергію. Тому хочуть використовувати газ… Але зараз ми бачимо, що газ може бути і дорожчим, причому в рази”, – сказав президент. Зеленський вважає, що потрібно змінити підхід і всю інфраструктуру під електроенергію.

“Якщо ми змінимо підхід і всю інфраструктуру під електроенергію, у платіжці буде сума не більша, ніж сьогодні. Але вже за електрику… Але має бути хайп, люди повинні цього хотіти – відмовитися від газу. Заради екології або заради економії. Але тоді людина повинна отримувати реальну ціну на електроенергію на найближчі 3-5 років. людина повинна відчути стабільність”, – пояснив глава держави.

Джерело