Український співак, лідер гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин розповів про складну операцію, яку він переніс влітку цього року.

Так, хірургічне втручання пішло не за планом і замість однієї години тривало п'ять. У результаті, артисту видалили внутрішній орган, який постраждав під час  ДТП 2007 року.

Як поділився знаменитість у програмі ЖВЛ, медики запідозрили у нього рак.

Валерій Харчишин переніс складну операцію: "Запідозрили онкозахворювання"

"Запідозрили в мене онкозахворювання. Вони вже самі ухвалили рішення і не радились зі мною. Це було питання життя і смерті", – поділився він.

Попри це, за шість днів виконавець вже виступав на сцені. На 30-й річниці Незалежності в Маріуполі "Друга Ріка" дала такого драйву, що ніхто й уваги не звернув, що Харчишин перші три пісні сидів на стільці.

"Потім мене забрала швидка, мені було зле", – зізнався він.

Також знаменитість пригадав день, коли потрапив в жахливу аварію.

Так, восени 2007-го Валерій поспішав з Києва до Житомира в пологовий будинок до новонародженого сина Євгена та дівчини Юлії, яка згодом стала його дружиною. Дорогою артист не впорався з керуванням і на великій швидкості в'їхав в дерево.

Після зіткнення Валерій ще був при тямі і встиг зателефонувати коханій.

"Я так сказав: "Не знаєш куди я їхав?" Вона каже: "Як куди? До нас в пологовий будинок". Я кажу: "В який пологовий будинок?" Вона: "Ну в нас син народився, – Який син?" – пригадав Харчишин.

Та ДТП стала переломною в житті Валерія. Медики фактично дістали його з того світу.

Читайте також:

Харчишин зізнався, що на тлі невиліковної хвороби сина у нього зіпсувалися стосунки з дружиною

Слава Камінська підтвердила, що вирвала волосся Смеюсі та пояснила свою агресію

Джерело