Борець вільного стилю Андрій Антонюк став бронзовим призером Всеукраїнського турніру пам’яті Іллі Кулика серед юніорів. Про це Суспільному розповів доцент кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту ТНПУ імені В. Гнатюка Віктор Шандригось.

Традиційний відкритий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юніорів та юніорок, присвячений пам’яті Іллі Кулика відбувся у Херсоні. Участь у цих змаганнях взяли понад 250 спортсменів з Молдови, Польщі, Франції і України.

Тернопільський борець Андрій Антонюк став бронзовим призером турніру у ваговій категорії 65 кг.

Тернопільський спортсмен виборов бронзову медаль

Андрій, провівши три переможних сутички і в одній поступившись із мінімальним рахунком чинному чемпіону України, посів третю сходинку. Спортсмен є вихованцем Борщівської ДЮСШ, студентом Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Ці змагання стали одним з етапів підготовки до чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків, що відбудеться у січні 2022 року.