Станом на 24 листопада за добу у Полтавській області роблять більше тестувань на COVID-19 ніж в інших областях України. Такі дані оприлюднили на сайті Міністерства охорони здоров’я.

За добу в області на 100 тисяч населення зробили 3 066 тестів на коронавірус. Це найвищий показник серед інших областей. За даними Мінохорони здоров’я, приблизно стільки ж тестів роблять у Києві – 3 062.

За добу на Полтавщині тестують приблизно 2 000 людей методом та майже 500 – методом , розповів Суспільному лікар-епідеміолог обласного центру контролю і профілактики хвороб Андрій Байбарза.

Полтавщина має найвищий показник тестування на коронавірус в Україні – МОЗ

За даними на сайті МОЗ, станом на 24 листопада у Полтавській області більшість індикаторів визначення рівня епідемічної небезпеки у нормі. Перевищення регіон має по рівню госпіталізацій. При рекомендації мати менше ніж 60 госпіталізованих на 100 тисяч населення, на Полтавщині цей показник складає 69,5. Показник рівня захворюваності на 100 тисяч населення нині – 946. Це один з найвищих коефіцієнтів серед інших регіонів України. Найбільший індикатор на Миколаївщині – 1013 хворих на 100 тисяч населення.

Що відомо: Станом на 24 листопада Полтавщина перебуває у «помаранчевій» карантинній зоні. Це через перевищення рівня госпіталізацій. На Полтавщині за минулу добу найбільше випадків інфікування COVID-19 виявили у Полтаві – 356, Кременчуці – 100, Полтавському районі – 88. Загалом за добу захворіло 1 060 жителів області. За увесь період пандемії у Полтавській області найбільший добовий показник виявлених випадків коронавірусу становив 1 591. Це було 9 листопада. На Полтавщині центри масової вакцинації діють у Полтаві, Кременчуці, Миргороді, Лубнах та Горішніх Плавнях.

Джерело