Спортсмени з Сумщини взяли участь у змаганнях за кубок України з пауерліфтингу та жиму лежачи. Відбулися вони у Коломиї Івано-Франківської області.

У пауерліфтингу у своїх вагових категоріях перше місце серед жінок посіла сумчанка Віталія Алісіменко, серед чоловіків — глухівчанин Андрій Степанов здобув золото. У класичному пауерліфтингу сумчанка Ганна Гулієва стала другою, Віталія Алісіменко – третьою.

Золото на кубку України з класичного жиму лежачи посіла сумчанка Вікторія Лишневська. Глухівчанка Катерина Поцелуєва стала срібною призеркою, ще одна спортсменка з Глухова — Марія Сазонова виборола бронзу. З жиму лежачи Катерина Поцелуєва та Вікторія Лишневська стали першими, Марія Сазонова – третьою. Перше місце здобув глухівчанин Денис Коноваленко (вк 105 кг, 257,5 кг). Ігор Іванченко з Глухова посів третє місце.

Спортсмени з Сумщини здобули медалі на змаганнях за кубок України з пауерліфтингу та жиму лежачи Читайте також Сумські панкратіасти стали чемпіонами світу. У Сумах "Альянс" та "ВПК-Агро" розписали мирову у матчі футбольної першої ліги. "Енергія" з Херсонської області перемогла футбольний клуб "Суми".