Швидка доставка квітів та подарунків від компанії Flowers.ua – те, що потрібно, якщо ви хочете проявити знак уваги по відношенню до адресата оригінальним чином, але на даний момент перебуваєте далеко від нього. Флористам і кур’єрам компанії flowers.ua необхідні мінімальні терміни, щоб сформувати і відвезти квіткову композицію за будь-якою адресою в Україні та за її межами.

Як оригінально привітати близьку людину на відстані?

Широкий асортимент букетів та композицій

У асортименті компанії представлені тисячі найменувань, серед яких є і барвисті букети з іграшками для дітей, і романтичні композиції з червоними трояндами, а також трендові квіти в коробці для коханих жінок, і більш лаконічні та солідні варіанти для ділових партнерів або начальства, і кімнатні рослини в горщиках для мам і бабусь, і багато-багато інших композицій для кого завгодно. Флористи Flowers.ua знають толк у своїй справі, завдяки чому їх флористичні шедеври завжди вище усіляких похвал.

Як оригінально привітати близьку людину на відстані?

Як оригінально привітати близьку людину на відстані?

Вигідні пропозиції від Flowers.ua

Вибір флориста – дана послуга стане в нагоді всім, хто не знає, який саме букет краще вибрати до того чи іншого випадку. Для того, щоб оформити цю послугу, вам потрібно буде вказати стать, вік, рід діяльності та захоплення адресата. Про все інше подбають флористи компанії.

Заміна квітки – якщо вам хочеться замінити певний сорт квітів в композиції на інший, зробіть відповідний запит, і менеджери компанії з радістю підуть вам назустріч.

Хочете зробити сюрприз анонімно? Без проблем. Замовте конфіденційну доставку і кур’єр не скаже адресату, хто саме замовив для нього квіти. А якщо вам кортить побачити власними очима, яке враження ваш подарунок справив на одержувача, замовте фотозвіт доставки, і кур’єр зробить фотографію адресата в момент вручення презенту (але тільки, якщо останній буде не проти).

Джерело