Хакери атакували сайт Національної атомної енергогенеруючої компанії  "Енергоатом" одразу після того, як було підписано довгоочікувану угоду з американською компанією Westinghouse, яка передбачає будівництво двох нових енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС.

Про це повідомила пресслужба компанії "Енергоатом" у Facebook.

"Сьогодні офіційний веб-сайт "Енергоатома" атакували хакери - і відтоді немає доступу до публікацій прес-центру за весь час роботи компанії. Це сталося, щойно були підписані історичні угоди між ДП "НАЕК "Енергоатом" й американською компанією Вестінгауз", - йдеться в повідомленні.

"Енергоатом" повідомив про хакерську атаку після підписання угоди про будівництво нових енергоблоків

У компанії зазначають, що фахівці вже роблять все можливе для відновлення доступу до інформаційного ресурсу НАЕК. "Енергоатом" просить поки користуватися офіційними сторінками компанії в соцмережах.

Слід зазначити, що історична угода, після підписання якої і стався напад, передбачає будівництво двох нових енергоблоків на майданчику Хмельницької АЕС. 

"Ми раді, що наше співробітництво отримало новий поштовх. Україна виробляє понад половину електроенергії за допомогою атомної енергетики. Westinghouse постачає приблизно половину палива для українських АЕС, і ми чекаємо на той момент, коли реактори АР1000 з’являться тут", — підкреслив генеральний директор Westinghouse Патрік Фрагман.

Читайте також:

"РФ підвищила інтенсивність дезінформації," - у МЗС відповіли на закиди Москви щодо "провокацій" на Донбасі

Відтепер брехню визначатимуть за виразом обличчя: науковці винайшли новітню альтернативу поліграфу

Обговорять тему України: в Росії заявили про нові переговори Путіна та Байдена

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело