Територія у центрі Києва є однією з найпривабливіших для забудови

Завод "Більшовик", який займає територію 35 га у центрі Києва, продали на аукціоні за символічною ціною. А це тому, що команда Зеленського провалила підготовку об'єкту до приватизації і не здійснює судову реформу, що створює поганий інвестклімат в Україні. Про це у програмі "Прямим текстом" на "5 каналі розповіла ексдержавна уповноважена Антимонопольного комітету України Агія Загребельська.

"Чиновники фонду держмайна очікували запеклу боротьбу за об'єкт, адже його територія є однією з найпривабливіших для забудови, обіцяли більш як 15 інвесторів. Насправді завод продали за майже стартовою ціною 1,4 млрд грн. Конкуренції там не було, сам аукціон тривав кілька хвилин, а ціна піднялася на мізерні 2%", – зауважила Загребельська.

Вона пояснила, що є дві причини, чому виручили таку низьку ціну.

"Перша – команда Зеленського не впоралася з тим, щоб підготувати об'єкт до приватизації, його виставили на продаж з цілим гамузом проблем - суди, борги. Друге – відсутність реформ, насамперед судової реформи через відсутність якої в Україні поганий інвестиційний клімат", – наголосила експертка.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Джерело