Відома українська співачка Тіна Кароль вирішила трохи поговорити про її сина. Він людина непублічна, і не хоче популярності, тому розповіді про нього можна почути не так часто. 

Але, цього разу ведучий Слава Дьомін під час інтерв'ю зі співачкою все ж запитав у неї трохи питань про сина. Його звуть Веніамін, і зовсім скоро йому виповниться вже 13 років. 

Інтерв'юер спочатку запитав, який син у Тіни Кароль, і чим він схожий на неї.

Тіна Кароль заговорила про дорослого сина, чим вони займаються у вільний час удвох:

"Він класний. Він мій. Він дуже з гострим гумором. Він татів, люблю його шалено " - розповіла Тіна Кароль. 

З улюблених занять вона назвала тільки одне, і як виявилося, воно досить неоднозначне - тролити один одного, жартувати люблять. 

Варто відзначити, що незважаючи на свій юний вік, тривалий час він вже живе один в іншій країні. Мама хоче, щоб її син отримав гідну освіту, тому відправила його до Великобританії. Час від часу вона приїжджає, щоб відвідати його, і навпаки, він на канікулах повертається на батьківщину. 

Навчання проходить повністю англійською мовою, і відчуває хлопчик себе там як риба у воді, так як він вільно ним володіє.

Хоч вони і рідко бачаться з мамою, вони постійно на зв'язку, і переписуються протягом дня. Тому, її підтримку він відчуває завжди. 

Свого батька Веніамін практично не пам'ятає, так як він помер, коли той був ще зовсім маленький. У Євгена Огіра була онкологія.

Також,  Тіна Кароль повторила образ з "Вбити Білла" в кліпі "подвійний рай"

Джерело