Берлін незадоволений тим, що Україна застосовує безпілотники на сході

Україна нічого не порушила і має право на самооборону. Про це заявив міністр закордонних справ під час спільної пресконференції глав МЗС України та Швейцарії Дмитра Кулеби та Ігнаціо Кассіса, передає "5 канал".

Так Дмитро Кулеба відреагував на заяви німецького МЗС. Берлін незадоволений тим, що Україна застосовує безпілотники на сході. Кажуть, що це порушує Мінські домовленості.

"Україна нічого не порушила. Ми дотрималися необхідних процедур комунікації. На місці партнерів я би був насамперед занепокоєний тим, що гаубиця, яка заборонена Мінськими домовленостями знаходилася там, де вона не повинна була знаходитися. Чомусь коли гаубицю підсовують до наших позицій і вбивають наших солдатів, то цей факт залишається без належної оцінки", – зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, у вівторок українські військові вперше застосували новий ударно-розвідувальний безпілотний комплекс Bayraktar. І знищили за його допомогою батарею гаубиць біля селища Гранітного. Зробили це у відповідь на ворожі обстріли, внаслідок яких загинув один солдат та двоє дістали поранення. Тоді удар безпілотника зупинив атаку окупантів.

Джерело