Рада національної безпеки та оборони викрила цілу російську антивакцинаторську мережу, яка атакувала інформаційний простір України, вкидаючи фейки про шкідливість щеплення від COVID-19.

Про це 28 жовтня розповів секретар РНБО Олексій Данілов у прямому ефірі ток-шоу "Право на владу".

"Ми в РНБО викрили цілу російську мережу, яка атакувала наш інформаційний простір. Ця ж сама мережа на території РФ розповідає: "вакцинуйтеся, вакцинуйтеся, вакцинуйтеся...". Ця сама мережа на території України на 100% навпаки каже, що не треба вакцинуватися", — розповів Данілов.

РНБО викрила російську антивакцинаторську мережу в Україні

Секретар РБНО висловив жаль, що участь у антивакцинаторській кампанії бере церква. Щоправда, він не уточнив, про яку саме конфесію йдеться.

"Я взагалі не знаю, якою треба ганьбою займатися, щоб на себе брати відповідальність за життя інших людей — ну вже не хочете вакцинуватись, ну сядьте вдома і сидіть, нікуди не ходіть. Не розповсюджуйте цю нісенітницю, яка не має ніякого відношення до сучасного життя", — сказав Данілов.

Раніше Олексій Данілов розповів, чому в Україні зупинились два заводи, які виробляють кисень для хворих на COVID-19.

Читайте також:

"Жіноча стать більш відповідальна": Данілов розповів про "вакцинальний феномен" в Україні

Людина зі незначним ураженням легень помирає за 24 години: лікарка з Львова про ускладнення COVID-19

У листопаді-грудні ситуація з коронавірусом в Україні буде найважчою – прогноз епідеміологині

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Джерело