В Україні серед вакцинованих відсоток жінок помітно перевищує кількість чоловіків. Про це в ефірі ток-шоу «Право на владу» заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, сприаючись на дані, отримані РНБО.

На сьогодні є тенденція: більше вакцинуються жінки, які свідомі, які розуміють, що вони берегині. Їх набагато більше, аніж чоловіків. Може, це на природньому рівні. Жіноча стать більш відповідальна за всі процеси, які відбуваються. Жінка береже себе та родину», – сказав Данілов.

Він закликав жінок до того, щоб вони спонували чоловіків піти на вакцинацію.

В Україні намітилася дивна тенденція щодо вакцинування: пояснення РНБО

До того ж, за словами Олексія Данилова, останніми днями відчизняні вчені вже виявили на території України випадки «британського штаму» коронавірусної хвороби.

«Вони виявили вже ту мутацію «Дельти», яка є у Великобританії. Про що це каже? Це каже про те, що вона вже на 10-15% заразна, ніж та класична, яа була в нас ще місяць тому», – пояснив секретар РНБО.

Також Олексій Данилов вчергове закликав українців вакцинуватися, зазначивши, що коронавірусна хвороба у поточному вигляді є «хворобою невакцинованих».

Окремо секретар РНБО зазначив, що наразі кількість людей, що пребувають у лікарнях із коронавірусною хворобою вже майже наближається 50 тис. людей, а загальна кількість підготованих ліжкомісць становить 90 тис.

Також в МОЗ пояснили, як отримати щеплення з «липовим» ковід-сертифікатом.

Крім того, МОЗ спростував головні фейки про covid-вакцинацію.

Джерело