Подружня пара, за якою спостерігала вся країна з романтичного шоу "Холостяк" Микита Добринін і Даша Квіткова стали батьками чудового малюка, якому дали незвичайне ім'я – Лев. Тепер вони звикають до нового статусу і активно розміщують нові публікації в соцмережі Instagram.

Микита і Даша ділилися з аудиторією подробицями протягом всієї вагітності і самої родової діяльності, а зараз продовжують радувати фанатів новинами про стрімкий розвиток сина. Малюк з'явився на світ 13.07.2021, о 09:51 ранку. Лев народився справжнім богатирем, з вагою 3.760 і зростом 56 см.

Даша Квіткова зізналася, хто в її родині

Даша Квіткова зізналася, хто в її родині

Зовсім недавно сім'я повернулася з Туреччини, це була перша поїздка лева до моря. Як повідомила молода мама, синові все дуже сподобалося, вода - точно его стихія. Подружній парі настільки сподобалося на курорті, що вони вже планують наступну відпустку. Також Даша зазначила, що за час подорожі хлопчик ще більше виріс, і цей факт дуже дивує і захоплює щасливих батьків.

"Кожен день з'являються нові фішечки, звуки, рухи і міміка. Зараз у нас маленький мужчинка, який всіляко диктує свої правила і показує характер. Боюся уявити, яка петарда нас чекає після

Джерело