Популярна українська фітнес-тренер і ведуча на шоу "Зважені та щасливі" Марина Боржемська частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать понад 580 тисяч чоловік.

Зовсім недавно вона зізнавалася, що завжди хотіла побувати в XIX столітті, коли були популярні любовні зізнання в листах і світські збори. А зараз вона поцікавилася-чи люблять дітлахи її фанатів збирати колекції іграшок. 

Марину Боржемську з дітьми В'ячеслава Узелкова

Марину Боржемську з дітьми В'ячеслава Узелкова

Справа в тому, що її малюки просто не можуть існувати без них. І в популярному супермаркеті " Сільпо "з'явилася нова колекція під назвою "Куражики" з яскравими інопланетними героями, з якими можна грати навіть на телефону за допомогою доповненої реальності.

"Роберт з Оливкою навіть мене підсадили на ці ігри. Так приємно спостерігати, як вони радіють і активно проводять час. З цією грою на місці не всидиш. Її можна сприймати і як додаткові вправи для діток. Дуже здорово, що в колекції так багато різних героїв", - зізналася Ольга Боржемська.

Марину Боржемську з дітьми В'ячеслава Узелкова

"Так, багато однакових!", "Тут просто копія Монро, ось вже сила макіяжу", "Красива мама і чудові дітки❤️", - пишуть користувачі в коментарях.

Джерело