Водій таксі, який порушив правила карантину, відмовився везти українку і вигнав її з салону.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала Наталія Хазан.

На виклик до жінки приїхав водій автомобіля Ford-він був без маски, тому пасажирка попросила його дотримуватися правил карантину.

Українка попросила таксиста надіти маску і поплатилася:

Після цього чоловік почав агресивно поводитися.

"Стою тут на вулиці в а**ї мене буквально вигнали з машини на прохання надіти маску. З криком: "я працюю без маски, зрозуміло? Виходьте". Відкрив двері і вигнав. У службу таксі, звичайно, подзвонила, але досі не можу прийти до тями", - повідомила жінка.

Українка попросила таксиста надіти маску і поплатилася:

"Таких випадків багато . Він може їздити в цій масці цілий день . Одягніть ви і зайдіть в авто, Запропонуйте водієві нову маску , якщо у нього немає своєї, З посмішкою), спокійно і конфлікту немає) і ви доїхали з хорошим настроєм",  Не знаю ймовірно рада буде від "Капітана Очевидність" але ймовірно має сенс зібрати кілька телефонів адекватних таксистів і дзвонити їм на пряму ти ж розумієш, що це через місяць не закінчиться", "здається мені що прийшов час їздити на власній машині. Там можна без маски", - пишуть українці в мережі.

Раніше повідомлялося, що посилення карантину в Одеській області породило чорний ринок фальшивих ковід-документів, однак за їх створення і використання жителям загрожує кримінальна відповідальність.

Українка попросила таксиста надіти маску і поплатилася:

Зокрема, керівник з розвитку електронних послуг Міністерства цифрової трансформації Мстислав Банік пояснив, що створення фейкового covid-сертифіката через несправжній додаток Дія прирівнюється до підробки документів.

Афера може каратися тюремним ув'язненням на термін до 3 років

Джерело