Шахраї продовжують виманювати у довірливих українців гроші, прикидаючись співробітниками техпідтримки популярних банків. Відповідь на СМС від псевдо-співробітника банку може коштувати жертві всіх заощаджень. На таке СМС поскаржилися в співтоваристві "Чорний список Одеса", в соцмережі "Фейсбук".

Автор повідомлення пише, що отримав СМС начебто з «Ощадбанку».

"Я не є клієнтом цього банку. Зазвичай, якщо людина отримає таке СМС, або передзвонить за номером телефону, з якого прийшло СМС, або на два номери, які вказані в СМС, в результаті може втратити всі гроші з рахунку телефону, або, як варіант, будуть дізнаватися особисті дані і намагатися вкрасти гроші з карти», - зазначає він, попереджаючи, щоб люди не вірили в подібні СМС.

Українець викрив аферистів, які прикинулися Ощадбанком: в жодному разі не відкривайте такі смс

Українець викрив аферистів, які прикинулися Ощадбанком: в жодному разі не відкривайте такі смс

"Ха, у мене "болт" номер картки, ссv і термін дії намагався вивудити, ну чисто контора на лоха«, " за Болт навіть стаття була, як товариші працюють з місць не настільки віддалених. Їм би їх фантазії, ла в мирне русло», «і не тільки вам, мабуть, у них сьогодні прорив, може хто клюне», «В'язниця-банк працює», «та й мені приходило таке смс, карта обмінена, а карти у мене немає», «мені теж сьогодні прислали, і ті ж номери. Навіть не змінюють цифри, наївні», - обурюються в коментарях українці.

Джерело