Відома українська 42-річна телеведуча, а також інтерв'юер Маша Єфросиніна, яка останнім часом часто піднімає тему про захист прав жінок, продовжує радувати шанувальників новинами з особистого життя. Цього разу Маша Єфросиніна звернула увагу на "закордонну пару" в зоні відпочинку на одному з теплих курортів.
 
Про це стало відомо завдяки новій публікації Маші Єфросиніної в мережі Instagram.

Маша Єфросиніна з коханим чоловіком показала, як хоче виглядати на пенсії:

"З нами поруч в ресторані щодня сидить незвичайна пара - їм, схоже, сильно по багато років - у нас таких називають літніми... але цих двох язик не повертається так назвати: вони тримаються за руки, весь час сміються і випивають щовечора по пляшці крижаного шампанського...
 
Вона не фарбує волосся, при цьому весь час в мейку і мило так, дуже заливисто сміється з кожної його жарти... Він гладить її по руці і посміхається нам світлою і безтурботною посмішкою всякий раз, коли ми зустрічаємося очима... Ми з Тимуром вирішили, що теж хочемо бути такими легкими.
 
Вирішили зробити до цього перший крок, як Саня розбив склянку з соком, впустив тарілку і забруднився соусом з страви, якого ми чекали годину... Так і бути, подумали ми, почнемо бути легкими з завтрашнього дня.", - пише Маша.

Маша Єфросиніна з коханим чоловіком показала, як хоче виглядати на пенсії:

Маша Єфросиніна з коханим чоловіком показала, як хоче виглядати на пенсії:
 
Як повідомляв Знай.uа, Олі Поляковій довелося цілувати руки Ірині Білик, щоб вимолити прощення: "Обізвала сучкою".
 
Знай.uа писав, Маша Єфросиніна з чоловіком показали, як виглядає любов: ніби дві апельсинки.

Джерело