Нападник "Ліверпуля" Дівок Орігі відзначився незвичайним голом у матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги з представником Чемпіоншипу "Престоном".

На 84-й хвилині бельгійський футболіст подвоїв перевагу в рахунку команди Юргена Клоппа, причому зробив це у надзвичайно вишуканій манері.

Після навісу захисника Костаса Цимікаса м'яч влучив у поперечину, його підхопив інший оборонець Неко Вільямс і спробував пробити по воротах. Цю спробу було заблоковано, але Орігі вчасно зорієнтувався в епізоді та красиво перекинув голкіпера ударом скорпіона.Відеоогляд матчу

Шедевр: футболіст "Ліверпуля" забив дивовижний гол ударом скорпіона (відео)

Поєдинок завершився перемогою "червоних" з рахунком 2:0. Перший гол у цьому матчі на 62-й хвилині забив японський вінгер Такумі Мінаміно.

Крім "Ліверпуля", до чвертьфіналу Кубка англійської ліги вийшли "Арсенал", "Брентфорд", "Челсі", "Лестер", "Сандерленд", "Тоттенгем" і "Вест Гем". Чвертьфінальні пари стануть відомі 30 жовтня.

Гольове чуття: найкращий бомбардир в історії "Шахтаря" курйозно забив дупою в Бразилії (відео)

Двічі в ту ж "дев'ятку": румунський Роналдо оформив фантастичний дубль за декілька хвилин (відео)

Коментатор клубного каналу "Динамо" переплутав команди та радів голу "Шахтаря": кумедне відео

У Мережі висміяли жахливу графіку популярного футбольного симулятора: обличчя гравців стали мемами