Білоруський рок-музикант, лідер групи Brutto Nostra Сергій Міхалок записав відеозвернення до фанатів з приводу інциденту в Полтаві. 

Відповідним відео музикант поділився на своїй сторінці в соціальній мережі фейсбук. 

Сергій Міхалок прокоментував те, що трапилося на концерті 20 жовтня в Полтаві, коли на сцену вийшов глядач і він вдарив його головою в обличчя. Зазначимо, що на початку відео, Міхалок заявив, що звертається "виключно до фанатів Brutto Nostra", а не до широкої громадськості, лідерів думок або органів влади.

Сергій Міхалок з червоними очима пояснив побиття фаната на сцені:

Сергій Міхалок з червоними очима пояснив побиття фаната на сцені:

Під час виступу, за словами артиста, він спілкувався з "приємними інтелігентними людьми", що сиділи в першому ряду, потім вони зникли, а їх місця зайняли "пара пацанів, явно підливших сливу", які "імітували, що вони занудьгували". Їх спробували вивести, але Міхалок завадив, помітивши у одного з чоловіків гітару і запросив його на сцену,

"Щось намагаємося (ред.зіграти). Він починає матюкатися, Я розумію, що він взагалі ніякос. Ну я щось починаю йому говорити, розумію, що він щось грубіянить. Матюкається. Ну, загалом, він хаманув, щось зухвале сказав. Я думаю: моє робоче місце, люди дивляться, ми - Brutto Nostra, я - Міхалок. Ну як би імідж передбачає. Fight і всі справи. Так, тихесенько його боданув. Він більше навіть не від удару, а якось... я не буду відмазуватися. Дав бичка, у нас це називається", — розповів Міхалок. 

Сергій Міхалок з червоними очима пояснив побиття фаната на сцені:

Після того, що сталося охоронці відвели глядача зі сцени і він далі залишився дивитися концерт. При цьому, коли приїхала поліція, заявив, що у нього немає претензій. 

Після того, що сталося на концерті в Полтаві поліція України порушила кримінальну справу за статтею хуліганство. У поліції зазначили, що потерпілий "категорично відмовився" писати заяву щодо Сергія Міхалка.

Джерело