Іноземці били прикордонників гілками та кидали каміння

Десяток мігрантів атакували кордон Польщі з боку Білорусі. В результаті спроби прориву постраждали двоє польських військовослужбовців. Про це повідомляє прес-служба міграційної служби Польщі у Twitter.

Усього, за даними прикордонників, намагалися прорватися приблизно 60 осіб. Іноземці використовували палиці та кидали каміння в прикордонників й військових.

Десятки мігрантів намагалися прорватися з Білорусі до Польщі – поранення дістали військові (відео)

"Один з солдатів отримав удар гілкою по обличчю, а інший – каменем по обличчю. Їх обох довелося доставити в лікарню в Білостоці. Їхньому життю нічого не загрожує, вони вже виписані з лікарні", – йдеться в повідомленні.

Також кілька прикордонників отримали легкі травми.

На відео також видно, що мігранти ставлять палатки просто біля колючого дроту на кордоні з Польщею.

За непідтвердженими даними, серед мігрантів були білоруські солдати в цивільному. Вони намагалися розрізати загородження з дроту.

Нагадаємо, Литва і Латвія, а також Польща та Естонія звинувачують владу Білорусі у використанні нелегальних мігрантів як зброю в так званій гібридній війні проти ЄС. Потік нелегалів "спланований і систематично організований режимом Олександра Лукашенка", йшлося в спільній заяві прем'єр-Міністрів цих країн, оприлюдненій 23 серпня. У цьому ж документі Вільнюс, Рига, Варшава і Таллінн закликали ООН вжити заходів щодо білоруського керівництва через заохочення іноземців до незаконного перетину кордонів Євросоюзу. На кордоні Польщі та Білорусі вже загинули кілька мігрантів.

Як повідомляв 5.UA, польські прикордонники зафільмували, як мігранти з Білорусі колонами штурмують кордон. 

Джерело