Відійшла у засвіти професорка медицини, президентка Української асоціації сімейної медицини Лариса Матюха. Про це у своєму Facebook повідомила інфекціоністка, завідувачка кафедрою інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Ольга Голубовська.

«Світла пам'ять, дорога Лариса Федорівна... І вибачте, що не змогли... Матюха Лариса Федорівна – д.мед.н., професор, Заслужений лікар України, зав. кафедрою сімейної медицини та амбулаторно-поліклінічної допомоги Національного університету охорони здоров'я ім. П.Л. Шупика, з 2015 року - президент Української асоціації сімейної медицини. Принципова і грамотна, трудівник і просто добра і чуйна людина...Велика втрата для всіх нас...».

Про причину професорки смерті повідомили колеги Матюхи у соцмережі.

Коронавірус забрав відому лікарку, президентку Української асоціації сімейної медицини (фото)

Коронавірус забрав відому лікарку, президентку Української асоціації сімейної медицини (фото)«Сьогоднішній день приніс сумну звістку. Від нас пішла Лариса Федорівна Матюха,– справжня Людина і справжній професіонал. Спілкуючись з нею по роботі завжди можна було отримати гарну пораду і слушне зауваження. А те, з якою повагою і щирістю вона допомагала кожному, вражало завжди. Біль і сум, скорбота і печаль. Так передчасно. Ковід безпощадний, на жаль...Спочивайте з миром, Ларисо Матюхо! Вічна пам'ять...», – написала у Facebook головна лікарка Васильківського центру первинної медико-санітарної допомоги Ярослава Августинович.

Джерело