Популярна українська виконавиця Надя Дорофєєва частенько радує шанувальників всілякими фотографіями і відео на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram, де за її життям стежать більше п'яти мільйонів чоловік.

Як відомо, екссолістка групи "Время и Стекло" і дружина Володимира Дантеса вирушила до Португалії, про що свідчить фотографія із західного мису Євразійського континенту — мис Рока — розташованого на Піренейському півострові.

Надя Дорофєєва

Надя виставила в Stories дуже небезпечне фото, будучи на краю скелі прямо перед величезним обривом. На знімку можна помітити, що погода там прохолодна, бо виконавиці довелося взяти черевики.

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва

Надя Дорофєєва

"Той мікроскоп під яким я завжди перебуваю, дозволяє вам багато про мене дізнатися. Але цей мікроскоп не завжди дозволяє мені сказати, зробити або якось виразити себе так, як я хочу. Такий контроль себе став моєю життєвою афірмацією і я завжди і скрізь намагаюся бачити хороше. Але іноді батарейка сідає і у мене не особливо виходить навіть просто намагатися", - пише Надя Дорофєєва в публікації, пов'язаної з поїздкою до Португалії.

Вона зазначила, що не можна весь час перебувати під впливом ендорфінів, тому контраст у житті — нормальне явище.

Джерело