Лариса Созаєва висловилася щодо стосунків з Віктором Павлика. Відповідний пост з'явився на її офіційній сторінці в соціальній мережі.

Відомий музикант Віктор Павлік завжди був велелюбним чоловіком і був одружений чотири рази. Втретє музикант одружився з Ларисою Созаєвою, з якою разом танцювали і співали в ансамблі Філармонії міста Тернопіль.

Колишня дружина Віктора Павлика різко

Колишня дружина Віктора Павлика різко

Інформація про те, що Віктор Павлік розлучився зі своєю третьою дружиною з'явилася на початку літа 2019 року. Далі співак вразив усіх новиною про стосунки зі своїм концертним директором 25-річною Катериною Репяховою.

Колишня дружина артиста Лариса Созаєва вступала в конфлікт з Віктором Павликом через квартиру, кредит за яку продовжує виплачувати співак.

Квартиру Віктор Павлік з Репяховою хочуть продати, і частину грошей віддати колишній дружині, щоб вона пригледіла собі щось нове. На такі умови вона не згодна, і тепер вимагає, щоб їй купили квартиру за 150 тисяч доларів, але, таких грошей у сім'ї немає. 

Колишня дружина Віктора Павлика різко

Однак в якийсь момент Лариса Созаєва підібрала і в соціальній мережі Instagram тепло відгукнулася про Віктора Павлика. Вона опублікувала відеокліп з девянстих "Лейла". Вона подякувала своєму чоловікові за подаровані роки.

я вдячна тобі за цей відрізок життя. Спасибі тобі за любов і за прекрасні моменти, подаровані один одному. Це цікавий був час, спільно прожитий в Туреччині, який назавжди залишився в цьому відео
, - повідомила вона.

Джерело