Під час спілкування із заявником в одному із населених пунктів Снятинщини поліцейські побачили загорання, яке виникло у будинку сусідки. Не гаючи часу двоє дільничних офіцерів поліції спільно з ювенальним поліцейським кинулися на допомогу, вивели з будинку 82-річну жінку та самотужки боролися з вогнем до приїзду рятувальників.

Подія сталася 22 жовтня в обідню пору в селі Красноставці. Про поліцейські одразу повідомили працівників ДСНС, а самі негайно вивели на вулицю мешканку господарства, а також звільнили з господарських приміщень домашніх тварин, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на поліцію області.

Правоохоронці також перекрили газ та вимкнули електроенергію.  Саме ж загорання виникнуло у літній кухні, проте будинок і господарські приміщення розташовані щільно між собою, тож вогонь частково перекинувся й на них.

Загорілась кухня: на Прикарпатті під час пожежі врятували пенсіонерку

Поліцейські відрами носили воду й заважали полум`ю до приїзду рятувальників, їм допомагали й мешканці села.

«Ми відчули запах диму, оглянули територію і виявили, що задимлення йде із літньої кухні. З колегами відчинили двері, оглянули літню кухню, а згодом – будинок і стайню. Після цього пожежу вже було добре помітно не лише задимленістю, а й вогнем. Стареньку власницю господарства ми вивели з хати на вулицю. На щастя, вона не постраждала, але добряче налякалася. До приїзду рятувальників намагалися погасити полум’я власними зусиллями, адже могло зайнятися і господарство сусіда потерпілої», – розповідає дільничний офіцер поліції Сергій Крикливець.

Загорілась кухня: на Прикарпатті під час пожежі врятували пенсіонерку Загорілась кухня: на Прикарпатті під час пожежі врятували пенсіонерку Загорілась кухня: на Прикарпатті під час пожежі врятували пенсіонерку Загорілась кухня: на Прикарпатті під час пожежі врятували пенсіонерку

Джерело