На чемпіонаті України зі спортивної ходьби волиняни здобули 20 медалей різного ґатунку. У чотирьох видах змагань волинська збірна здобула першість,— інформує управління молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Чемпіонат відбувся у місті Івано-Франківськ. Участь у змаганнях взяли 175 атлетів з 12 областей України, а також з Польщі, Литви, Латвії й Угорщини.

Волиняни здобули першість у чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 35 км у загальнокомандному заліку серед дорослих та молоді та здобули 490 очок.

Волиняни здобули 20 медалей на чемпіонаті України зі спортивної ходьби

У змаганнях золоту медаль здобула Ірина Фарина. Срібними призерами стали Надія Боровська та Ярослав Лукашик. Результат Надії Боровської відповідає нормативу на відбір до чемпіонату світу та Європи 2022 року. На змаганнях волинська спортсменка встановила рекорд України.

Бронзову нагороду виборов Дмитро Собчук серед чоловіків.

Також волиняни здобули перше місце у командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби на 20 км серед дорослих та молоді, здобувши 300 очок.

Серед молоді золото вибороли Дмитро Медведюк та Ірина Вовк. Срібним призером став Тарас Корецький.

Бронзову сходинку п’єдесталу посіли Ірина Вовк серед жінок та Дмитро Медведюк серед чоловіків.

Також волинські скороходи стали першими у командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР та XXV Міжнародних змаганнях “Кубок “Вечірній Івано-Франківськ”, здобувши 465 очок.

Золоті нагороди здобули: Оксана Лук’янович у спортивній ходьбі на дистанції 5 км серед дівчат. Валерія Шоломіцька у спортивній ходьбі на дистанції 10 км серед юніорок. Анна Матрунчик у спортивній ходьбі на дистанції 3 км серед дівчат. Анна Борисюк у спортивній ходьбі на дистанції 3 км серед дівчат. Марта Дусик у спортивній ходьбі на дистанції 2 км серед дівчат. Любомир Форманюк у спортивній ходьбі на дистанції 3 км серед юнаків. Андрій Токарчук у спортивній ходьбі на дистанції 2 км серед юнаків.

Срібні медалі здобули: Едуард Муравський у спортивній ходьбі на дистанції 10 км серед юнаків, Анна Понікаревич у спортивній ходьбі на дистанції 2 км серед дівчат, Катерина Черевко у спортивній ходьбі на дистанції 3 км серед дівчат.

Бронзовою призеркою стала Оксана Муравська у спортивній ходьбі на дистанції 3 км серед дівчат.

Команда Любешівської ДЮСШ здобула першість у командному чемпіонаті України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮСШОР.

Термінові новини та щоденні інформаційні підсумки читайте в Telegram та Viber Суспільного Волині.