Стало відомо про те, що зірка студії "Квартал 95", Олександр Пікалов розлучився зі своєю дружиною, і залишив їй після розставання будинок під Києвом. 

Під час розмови з журналістами "Української правди" Олександр ненароком згадав, що він тепер вільний. 

Разом з Іриною були вони 18 років, і раптом, прийняли рішення розлучитися. Робити з цього сенсацію або хайпити на цій темі він не став, просто лише зазначив, що вона його колишня.

Зірка

Зірка

"Я як колишній чоловік - мене запустили, але так недалеко (сміється). Тобто там Володимир Олександрович приїхав, вони спілкувалися. Він всіх привітав, приніс подарунок, потиснув руку, 10 хвилин — і поїхав" - розповідає чоловік про те, коли бачив останній раз особисто президента Володимира Зеленського.

Зірка

Справа в тому, що Ірина є хрещеною мамою дочки гаранта, і на святах різних вони бачаться. 

Далі в інтерв'ю він розповів, що будинок під Києвом залишив також Ірині. Це дерев'яна садиба, в якому вона живе разом з сином. 

Нагадаємо, що одружилася пара в далекому 2003 році, і через 3 роки, в 2006, у них народився син Михайло. Працюють при цьому вони все ще разом, адже, Ірина є виконавчим продюсером студії"Квартал 95".

Зірка

Також, бачився чоловік з президентом на його дні народженні, і подарував йому ніж, так як сам Пікалов їх колекціонує. Там їм теж особливо поспілкуватися не вдалося, адже багато людей, і всім треба приділити увагу. 

Джерело