Кропивничанин Ярослав Ткач виборов срібну медаль на третьому етапі Кубку Європи зі скелелазіння серед дорослих. Про це Суспільному розповів тренер спортсмена Микола Побережець. Після цього виступу кропивницький спортсмен вийшов на перше місце в загальному заліку Кубку.

Участь у змаганнях, які 23-24 жовтня відбулися у французькому місті Лаваль, взяли 26 спортсменів з дев’яти країн Європи. Ярослав – єдиний представник Кіровоградської області у складі збірної України. Учасники змагались на 15-метровій трасі, нахил якої – п’ять градусів.

На шляху до фіналу, де поступився італійцеві Жан Луці Дзоллі, кропивничанин здолав скелелазів з Австрії та Франції. У фіналі Ярослав пробіг дистанцію за 5,73 секунди, показавши кращий свій час на змаганнях. Час переможця – 5, 62 секунди (відео фінального забігу можна переглянути на відмітці 1 година 18 хвилин – ред.).

Кропивницький скелелаз виборов ”срібло” на етапі Кубку Європи Читайте також Кропивничанин Бозорбой Матякубов переміг у молодіжному чемпіонаті Європи з боксу. У Високих Байраках організували чемпіонат України з перегонів на квадроциклах. Кропивницький спортклуб відкрив філії в Києві та Лос-Анджелесі.