На залізничних станціях загострюється ситуація з новими карантинними обмеженнями. Багато пасажирів відмовляються робити тест або пред’являти сертифікати, а у деяких просто немає коштів на тестування.

Пенсіонерка не змогла сісти на поїзд: “У мене немає грошей на тест” (відео)

Так, в Одесі на вокзалі пенсіонерку висадили з поїзда, так як у неї не було відповідних документів для поїздки, про це пише “Сегодня”.

Співробітники станції і навколишні стали з’ясовувати з якої причини жінці не зробила тест. Як виявилося, у пенсіонерки не було коштів, щоб оплатити вартість тестування.

“У мене немає грошей на COVID-тест. Я не знала, що взагалі таке… я сюди приїхала 15 числа. Вчора мені тільки скинула подруга моя, що з 21 жовтня буде… у мене 190 гривень, я пенсіонерка. Я підійшла і сказала: “Дівчата, можна зробити за 190 гривень? Я пенсіонерка “, – розповіла пасажирка.

Жінка розповіла, що вона киянка і намагається потрапити додому. 190 гривень – це сума, яка залишилася у неї до кінця місяця, однак за такі гроші тест зробити на вокзалі не можуть. Вартість експрес-тестування складає 350 грн.

Як повідомляють в “Укрзалізниці” пункти тестування на коронавірус відкривають на вокзалах великих міст та обласних центрів. Так, щоб пасажири могли на місці зробити тест і пред’явити його разом з посадковим квитком. За інформацією відомства, в таких пунктах вже було зроблено понад 4 тисячі тестів.

На сьогоднішній день пройти експрес-тестування на коронавірус можна на залізничних вокзалах в таких містах: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Мукачево, Кривий Ріг, Вінниця та Полтава (станція Полтава-Київська).

Крім того, на вокзалах масово з’являються пункти вакцинації. З 25 жовтня пункти вакцинації почнуть працювати на залізничних вокзалах в Херсоні, Миколаєві, Кривому Розі, Нікополі, Подільську, Миколаєві, Чернівцях та Роздільному. Раніше такі пункти були відкриті на залізничних вокзалах Києва (2 пункти), Львова, Харкова, Одеси, Дніпра, Ніжина, Коростеня, Рівного, Хмельницького та Ужгорода.

За весь час роботи обмежень, з 21 жовтня, до поїздки на поїзд були не допущені 340 пасажирів, повідомляють в “УЗ”.

Джерело