Політичний експерт Тарас Загородній розповів про навчання в Україні та дав поради щодо його поліпшення.

Гість поділився думками у програмі «А как на самом деле?» на однойменному каналі. Експерт почав з питання про навчання в дистанційному форматі.

Тарас Загородній обговорив нові методи навчання

«У нас достатньо мобільно і оперативно зробили. Так, якість падає, але краще щось, ніж відсутність взагалі. Більш глобальне питання − якою має бути освіта? Які методи повинні бути, чого потрібно навчати, а чого ні, яка спеціалізація. Друге питання − а чи потрібно таку кількість інформації пам'ятати? Раніше не було ні інтернету, ні таких чудових підручників. Зараз не треба тримати стільки інформації в голові, тому що знання дуже швидко застарівають. Краще навчати дитину навчатися, щоб вміти знайти цю інформацію. Тут вже інші навички потрібні, не треба вчити купу термінів. Зараз інший час, все дуже швидко змінюється», - прокоментував Тарас Загородній.

Також експерт розповів про нові методи навчання.

«Інші методики навчання, зараз мови можна вивчити абсолютно по-іншому. Наприклад, англійська мова на прикладі живої мови серіалу. Зараз, коли все глобалізовано, ти можеш знайти однолітка на іншому кінці світу, який розмовляє англійською. Тут питання освіти, не застаріло чи воно».

Джерело