У Високих Байраках Кіровоградської області організували чемпіонат України з перегонів на квадроциклах. Учасників – 38. Вони з Києва, Дніпра, Харкова, Запоріжжя і Кропивницького, розповів співорганізатор чемпіонату Дмитро Завражний. Змагаються у шести класах, в залежності від віку учасників та об’єму двигуна квадроцикла.

Готували трасу до змагань два місяці, сказав Дмитро Завражний. "Трасу вибрали не випадково, а тому що тут цікавий ландшафт – великі перепади, і це додає видовищності. десять кілометрів бездоріжжя – трасу горнули грейдером – це мабуть найдовша та найскладніша траса в Україні. Маю надію, що учасникам сподобається, а глядачі будуть в захваті". Крім того, Високі Байраки мають вигідне розташування – у центральній частині країни".

У Високих Байраках організували чемпіонат України з перегонів на квадроциклах

Задля безпеки, окрім медиків та рятувальників, залучили оглядачів. "Вони пройшли інструктаж та чергують на найнебезпечніших ділянках траси – таких точок більше десяти. У разі аварії, вони мають доповісти, надати першу допомогу, і ми вирішуємо яка саме допомога потрібна далі", – сказав Дмитро Завражний.

Змагання тривають, фініш призначений на 20:00.

Що відомо

Учасники перегонів зібрались у Кропивницькому на площі Героїв Майдану 22 жовтня, щоб зареєструватись та показати свої машини містянам.

Читайте також 50 учасників з Білорусі, Молдови та 11 областей України визначали кращих на четвертому етапі Чемпіонату України з автомобільного кросу в Олександрії Кіровоградської області. "Коли їдеш, відчуваєш свободу". У Кропивницькому байкери влаштували з'їзд на площі Байкер Шарик з Новгородки з господарем на мотоциклі подорожують Україною

Джерело