Тука зауважив, що відповіді так і не отримали

Перший помічник Зеленського і його давній соратник Сергій Шефір не зміг відповісти на запитання, чи планує Зеленський повернути гроші в Україну і сплатити з них податки в державний бюджет.

Про це Шефіра запитали у одному із ток–шоу.

Як зауважив екс–голова Луганської ВЦА, відомий волонтер Георгій Тука, це запитання послало Шефіра "в нокаут".

"Запитання, яке послало в нокаут "кришталево чесного" Сергія Шефіра. Запитання, яке живе в моїй голові вже кілька днів. Запитання, відповіді на яке ми так і не почули. Чи не хоче Володимир Зеленський переказати в Цкраіну ті гроші, які лежать в офшорах, і заплатити з них податки, до чого він закликає всіх громадян?", – пише Георгій Тука у Facebook.

За його словами, "гаманець" Зеленського пішов у нокаут від такої нахабної пропозиції.

Як відомо, Володимир Зеленський, а також його найближче оточення, зокрема брати Сергій і Борис Шефіра, голова СБУ Іван Баканов є фігурантами глобального скандалу Pandora Papers.

У рамках міжнародного розслідування журналісти повідомили, що Зеленський і його друзі у 2012 році створили мережу офшорів. На рахунки цих компаній, зокрема, надійшли 40 млн доларів, які олігарх Коломойський міг вивести з ПриватБанку.

Також журналісти світових ЗМІ повідомили, що оточення Зеленського придбало кілька елітних квартир у центрі Лондона.

Нагадаємо, що перед цим найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводилися десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Джерело