Депутат зазначив, що влада намагалася знайти ветеранів для організованного мітингу під ТСК

У п’ятницю 22 жовтня група "тітушок" прийшла на брифінг до голови псведоТСК щодо розслідування "вагнергейту" Мар'яни Безуглої. Вони всіляко перешкоджали журналістам ставити їй запитання. Керував ними чоловік, який є приятелем нардепа Миколи Тищенка, про що свідчать їхні спільні фото у соцмережах. Про це повідомив ветеран АТО, депутат Київради від "Європейської солідарності Олександр Погребиський

Напередодні "тітушок" шукали за гроші для участів в акції під комітетами ВР. Перевага надавалась ветеранам АТО, пише Погребиський, але таких не знайшлося. 

Наближений до Офісу президента Тищенко стоїть за найманими

"Вчора нам стало відомо, що влада намагається знайти ветеранів в Києві, для організованого мітингу під ТСК Мар‘яни Безуглої. Їм треба було 20-30 чоловік. Але я так розумію добровольців не знайшлось. Тому зібрали кого могли. Пам‘ятаєте Козин? Ось десь приблизно", – зазначив Погребиський у Facebook. 

Депутат Київради від "Європейської солідарності" зазначає, що це робиться для того, щоб перемкнути увагу від "вагнергейту" та інших тем, які обвалюють рейтинг президента Зеленського.

"І насправді один ветеран знайшовся. За "дивним" збігом обставин цей ветеран дуже часто проводить вільний час з Миколою Тищенком", – констатує Олександр Погребиський.

Так звані мітингувальники, перед якими виступав знайомий Миколи Тищенка, вважають, що Іловайськ знаходиться в Луганській області. Інші ж відмовляються називати підрозділ, у якому вони служили.

Як повідомляв 5.UA, до півсотні невідомих молодиків досі залишається неподалік будинку Петра Порошенка у Козині на Київщині.

Нагадаємо, у мереді оприлюднили кадри, як тітушки провокують ветеранів АТО. Псевдомітингарі, які приїхали під будинок п'ятого президента за гроші, намагалися прорвати кордон поліції та були агресивно налаштовані.

Як повідомляв 5.UA, під будинком п'ятого президента Петра Порошенка, куди сьогодні знову привезли організованих "тітушок", сталися сутички.

Нагадаємо, у селище Козин знову привезли організованих "тітушок", яких намагаються видати за "обурену громадськість".

Також, "Європейська солідарність" звернулася до дитячої омбудсменки Дарини Герасимчук з вимогою негайно виїxати в Козин, куди привезли "тітушок" під будинок п'ятого президента Петра Порошенка. Геращенко зазначила, що до проплаченого мітингу залучили неповнолітніх. 

Джерело