Роменський "Рятувальник" та запорізький клуб "Запоріжпромгруп" зіграли матч чемпіонату України з футзалу серед команд групи "Схід" першої ліги. Матч відбувся 23 жовтня у Конотопі на Сумщині.

Рахунок у матчі відкрили футзалісти "Рятувальника" - Дмитру Бараннику вистачило для цього менше хвилини. На десятій хвилині подвоїв перевагу роменчанин Олексій Прокопчук.

На це запоріжці відповіли голами Олександра Маржановського на 14 хвилині і Дмитра Девятинського на останній хвилині першого тайму.

Запоріжці обіграли

На четвертій хвилині другого уперед вийшли гості – відзначився Сергій Рідний. На 29 хвилині команди обмінялись голами: за "Запоріжпромгруп" забив Олександр Фролов, за "Рятувальник" - Баранник. У підсумку - 4:3 на користь запоріжців.

Що відомо У першому турі роменчани святкували мінімальну виїзну (1:0) перемогу над командою "Comfort Life" з Бучі. Запоріжці до цього вдома з рахунком 3:0 перемогли "Черкасиобленерго".