23 жовтня у Полтаві почали вмикати централізоване опалення у багатоквартирних будинках. Про це Суспільному повідомив ренчик підприємства «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Для цього в обласному центрі вже запустили 59 котелень. Загалом у Полтаві 80 котелень, які опалюють житлові будинки. Інші вмикатимуть 24 жовтня, розповів Олександр Циганок.

Крім Полтави, централізоване опалення увімкнули у Карлівці, Машівці, Решетилівці та Котельві.

У Полтаві ввімкнули майже 60 котелень для опалення багатоквартирних будинків Що відомо: Першою на Полтавщині опалювальний сезон розпочала Миргородська громада. 12 жовтня тепло подали до багатоповерхівок і до закладів соцсфери. Від 15 жовтня опалювальний сезон розпочали у Лубенській громаді. Таке розпорядження міського голови опублікували на офіційному сайті громади. Опалювальний сезон у Полтавській громаді за документами розпочали 15 жовтня, але фактично тепло пустили 17 жовтня до лікарень та дитячих садочків. На Полтавщині з 1 листопада підвищать тарифи на опалення. Для бюджетних організацій ціна зросте більше ніж удвічі, а для інших установ – приблизно утричі. Рішення на сесії облради підтримали 50 депутатів. Для населення тарифи збільшувати не будуть, сказав Суспільному заступник голови обласної ради Олексій Чепурко. За правилами надання послуг із централізованого опалення, тепло до будинків та закладів подають тоді, коли три дні поспіль середньодобова температура не вища за +8 градусів. Рішення про це ухвалюють органи місцевого самоврядування.

Джерело