Професійно розбортувати колесо, розбиратися у карбюраторах та видах палива можуть не тільки чоловіки. Харків’янка Наталія Шевченко вже понад 20 років працює механікинею шиномонтажу.

Наталія — досвідчена водійка, розбирається практично у всіх видах авто, колеса ремонтує за лічені хвилини.

Розповідає: її батько був головним механіком на автопідприємстві. З дитинства любила гратися гайками та болтами, тому швидко визначилася із професією. А отримавши досвід, відкрила власну станцію техобслуговування під Харковом.

Понад 20 років працює у шиномонтажі. Історія харків'янки Наталії Шевченко

"У мене було три мрії у дитинстві: стати механіком як тато, мама моя колись підробляла на підготовчих курсах в економічному інституті, тож я казала, що хочу вивчати тут економіку, а також мріяла стати вчителем. Я закінчила механіко-математичний факультет Каразінського університету. Через 10 років здобула другу освіту — фінанси й кредит. Таким чином, всі мрії дитинства збулися: я стала вчителем, як мій перший вчитель математики, стала механіком і вивчила економіку, в мене зараз є свій бізнес", — розповідає Наталія Шевченко.

"Я спеціалізуюся на шинному сервісі, зараз вивчаю ремонт автомобілей, за кілька років, думаю, зможу робити й ремонт. Чоловіки, які приїжджають, дивуються, але 10-15 хвилин спілкування і вже ставлять питання мені, зі мною на рівних. Доходить до того, що я знаю про кожного клієнта, хто одружився, хто де навчається: бізнес маленький, сімейний, тож знаю не лише про розмір колеса клієнта та коли він його ремонтував, а й про життя", — каже механікиня.

Наталя Шевченко володіє не тільки шиномонтажем легкового транспорту, а й вантажного.

"Найбільший рекорд наш — це 62 автомобілі. Це завдяки трьом співробітникам — я, чоловік, ще коли був молодший мій син ставав до станку", — каже Наталія.

Найбільше роботи у механікині — перед зимовим сезоном.

"До 15 жовтня "перевзуваються" юридичні особи, великі автопарки, грузові автомобілі — до 15 вересня вже "перевзуті", а з першим снігом — аншлаг", — розповідає Наталія Шевченко.

Читайте також

"Подобається кропітка робота". Як 12-річний Матвій Глазунов із села на Харківщині створює анімацію

Джерело