22 жовтня на паркеті спортивного комплексу "Надія" у Миколаєві відбулася зустріч баскетбольних клубів "Миколаїв" та "Дніпро". Гра закінчилась перемогою хазяїв з рахунком 87 : 74.

Перша десятихвилинка розпочалась з ривку від миколаївців Кальніченко та Уокера, які здобули для команди п'ять очок. За півтори хвилини до кінця ігрового відрізка перевага господарів складала сім очок. Втім, гості спромоглися скоротити відставання до п'яти.

У другій десятихвилинці "корабели" продовжили збільшувати відрив. "Дніпро" намагався надолужувати згаяне, але на велику перерву команди пішли з перевагою "Миколаєва" у ті ж п'ять пунктів.

МБК

Після великої перерви гості намагались пресингувати, проте дії Купера, Тимофеєнка, Павлова і Крутоуса не дали потрібного результату.

За підтримки вболівальників, господарі паркету втримали свій результат.

Фінальна сирена з кидками Уокера зафіксувала перемогу МБК "Миколаїв" – 87:74.

Кращим гравцем матчу став Андре Уокер з "Миколаєва" – 17 очок, шість підбирань, сім передач.

Наступна гра відбудеться 24 жовтня: "Миколаїв" прийматиме "Харківських Соколів".

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram.