Батьки щиро бажають своїй дитині щасливої долі і надійного захисту на кожному життєвому кроці. Допомогти їм у цьому може особлива молитва, яку потрібно промовляти усім батькам 23 жовтня, та просити здоров’я для своїх дітей.

Коротенькою, але дуже сильною молитвою Амвросія Оптинського, яку промовляють 23 жовтня та просять захисту для дітей, поділився сайт "Доброта".

Як батькам просити захисту для дітей: сильна молитва Амвросія Оптинського на 23 жовтня

Важлива молитва за дітей

Господи, Ти один усе знаєш, усе можеш і хочеш, щоб усі спаслися й до розуміння істини прийшли. Врозуми дітей моїх (імена) пізнанням істини Твоєї та волі Твоєї святої, зміцни їх у виконанні заповідей Твоїх, і мене грішного (грішну) помилуй. Амінь

Як батькам просити захисту для дітей: сильна молитва Амвросія Оптинського на 23 жовтня

Батькам також варто звернути увагу на наступну молитву, яку слід промовляти для того, щоб навчальний рік для дитини розпочався і пройшов легко та успішно. 

Головна молитва перед навчанням дитини

Господи Боже і Сотворителю наш, що образом своїм научаєш закону Твоєму, дітям тайни премудрості відкрив Ти, Соломону й тим, що істину шукають, пізнання дарував, — відкрий серця, розум й уста оцих рабів Твоїх (імена), щоб зрозуміли силу закону Твого й успішно пізнавали те, чому навчають їх, і що корисне для слави пресвятого імені Твого, для користі й устрою Святої Церкви Твоєї й розуміння благої і досконалої волі Твоєї. Звільни їх від усяких підступів ворожих, збережи у вірі Христовій і чистоті на всі дні життя їхнього — нехай будуть стійкі розумом і у виконанні заповідей Твоїх. І так навчені прославляти пресвяте ім’я Твоє, стануть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти — Бог могутній милістю й силою благ, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння Отцю, і Сину, і Святому Духові завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Як батькам просити захисту для дітей: сильна молитва Амвросія Оптинського на 23 жовтня

Джерело